Neem contact met ons op

Wij zijn bereikbaar!
Bosch Beton heeft vanwege het coronavirus maatregelen genomen. Voorop staat de gezondheid van onze medewerkers en hun familie, onze klanten, leveranciers en anderen waarmee wij nauw en intensief samenwerken en contact hebben.
Wij hebben voorzieningen getroffen zodat u – zoals u van ons gewend bent – onze medewerkers via de ‘gewone’ weg kunt bereiken. De productie, verkoop én logistieke uitlevering van onze keerwanden gaan dan ook zoveel als mogelijk door met inachtneming van de voorgeschreven maatregelen. Bij onze afdeling Logistiek zijn indien gewenst nadere instructies beschikbaar. Desondanks vragen wij u hierbij ook om uw medewerking en flexibiliteit.

Wij wensen iedereen sterkte en gezondheid!

GWW verkoopteam

Gerard Vlastuin (GWW)
+31 (0)6 -13 34 20 84
Gebied: Noord-Nederland
gerard.vlastuin@boschbeton.com

Erik Mulder (GWW)
+31(0)6 – 12 52 87 76
Gebied: Noord-Midden-Nederland
erik.mulder@boschbeton.com

Frank Lijbers (GWW)
+31(0)6 – 10 05 26 28
Gebied: Zuid-Midden-Nederland
frank.lijbers@boschbeton.com

Maarten van Elten (GWW)
+31(0)6 – 81 02 76 51
Gebied: Zuid-Nederland
maarten.vanelten@boschbeton.com

Renso van Grootheest (GWW)
+31 (0)6 30 13 16 72
Gebied: België
renso.vangrootheest@boschbeton.com

Agrarisch verkoopteam

Douwe Bijlsma, Verkoopadviseur Agrarisch Bosch Beton Nederland

Douwe Bijlsma (agrarisch)
+31 (0)6 – 83 71 48 03
Gebied: Noord-Nederland
Postcodes: 10 t/m 19, 77 t/m 79 en 83 t/m 99
douwe.bijlsma@boschbeton.com

Cor Molenaar, Verkoopadviseur Agrarisch Bosch Beton Nederland

Cor Molenaar (agrarisch)
+31 (0)6 – 30 26 16 77
Gebied: Midden- en Zuid-Nederland
Postcodes: 20 t/m 76 en 80 t/m 82
cor.molenaar@boschbeton.com

Franck Villani (agrarisch)
+33 (0)6 – 25 67 89 56
Gebied: België en Noord-Frankrijk
franck.villani@boschbeton.com

Contact

Heeft u een vraag of wilt u meer weten over wat Bosch Beton voor u kan betekenen? Neem dan contact op met onze specialisten. Het team van Bosch Beton helpt u graag verder. Als u hier uw gegevens invult, dan streven wij ernaar om binnen een werkdag te reageren.